Básničky - Citáty - Povídky - Úvahy - Ostatní
 

     Chceme znát váš názor !!!
 
     Komentujte články, ať víme jestli se Vám naše tvorba líbí.  
     Welcome, Wilkomen, Bienvenida
 

Fejeton-TRK

15. května 2012 v 21:29 | Pumpkin |  Povídky
TRK-Teplo rodinného krbu

Kdysi jsem si v obchodě koupila krabici s označením TRK. Byla velikosti asi krabice na boty a z boku byla zkratka dále rozepsána-Teplo rodinného krbu. Už jsem viděla leccos, ale tohle? Rozhodla jsem se výrobek firmy Dobrej úlet (už ten název mluví za vše) zakoupit.

Jaké překvapení mě čekalo po otevření krabice-žádná praskající polínka v krbu, horká čokoláda ani teplá postel s tlustou dekou. Souprava obsahovala travnatý podklad, na něž se daly rozmístit postavičky dvou dospělých, dvou dětí, psa a kočky. Na průhledný podstavec pasovalo sluníčko. Z boku se dal podklad doplnit domečkem. Takový kýč! Byla jsem právem rozzuřená.
Druhého dne ráno jsem soupravu pečlivě zabalila a šla do obchodu. ,,Přejete si?" usmál se na mě pracovník zákaznického centra. Celkem kus. ,,Chtěla bych vrátit tohle. Nevím, jaký byl záměr výrobce, ale u mě to upotřebení nenajde," odpověděla jsem krabici mu podala. Poté chvíli manipuloval s krabicí pod pultem.,,Nejde vrátit. Navíc myslím, že už vám to pomohlo," vrátil mi tu roztodivnou věc a věnoval se dalšímu zákazníkovi. Chvíli jsem tam stála jako zoprnělá. No tak mi to holt bude doma chytat prach.
Doma jsem soupravu opět začala skládat. Z krabice vypadlo něco nečekaného-lísteček s telefoním číslem a krátkým vzkazem, Zavolej. Dalšího dne jsem se chystala na rande. Ano, ta věc mi opravdu pomohla. Teď už vím, že teplo rodinného krbu se nedá koupit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenore Lenore | 15. května 2012 v 22:45 | Reagovat

Zajímavý námět. :) Po přečtení první věty jsem byla zvědavá, jak to vlastně dopadne. A kde se dá taková krabice koupit? :-D

2 Findë Findë | E-mail | 16. května 2012 v 7:00 | Reagovat

Zpočátku jsem čekala něco trochu jiného, takže mě to dost překvapilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama