Básničky - Citáty - Povídky - Úvahy - Ostatní
 

     Chceme znát váš názor !!!
 
     Komentujte články, ať víme jestli se Vám naše tvorba líbí.  
     Welcome, Wilkomen, Bienvenida
 

Anděl vs ďábel-pokračujeme

15. července 2012 v 21:35 | Pumpkin |  Povídky
Anděl vs ďábel, část druhá

Jen co jsem vešla do dveří, uvítal mě nadšený pískot jeho sestry. "Už mám tak kluka, už mám taky kluka." Moje práce tady brzo skončí. To už mě naštěstí táhl z jejího dosahu. Jeho pokoj byl nezvykle uklizený a dokonce ho vyzdobil svíčkami. Přitáhl si mě a vtiskl mi tázavý polibek. Vroucně jsem mu odpověděla.
Celý večer jsem se nemohla zbavit dojmu, že se se mnou nadobro loučí. Že by mě snad prokoukl? Ale já se loučit nechci! Zůstanu s ním tak dlouho, jak jen to půjde-do poslední chvilky. Upřímě, Zeus není ani zdaleka tak všímavý. A Dionýsos myslí zase jen na sebe. Já už jsem si vybrala. Jeho horká krev je to po čem toužím, a proto s ním zůstanu, dokud je čas.
Stále ho nemůžu dostat z hlavy. Až se vrátím na věčnost, bude mi chybět nejen jeho blízkost, láska a smích. Myslím, že se mi bude stýskat i po jeho sestře.
Nezapomenu, slíbila jsem si pevným hlasem.

Nezapomeňte, že o pokračování si rozhodujete sami v aanketě pod článkem, pokud bude aspoň jeden hlas pro, pokračuju. Další díl bude co nejdřív, ale nic neslibuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znova, mám pokračovat?

Ano
Ne

Komentáře

1 Andrei Ranger Andrei Ranger | 15. července 2012 v 21:55 | Reagovat

Je to jak Starwars, jednotlivé díly mi nějak nedávají smysl, ale když se na to člověk koukne globálně, je to zajímavý umělecký počin ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama