Básničky - Citáty - Povídky - Úvahy - Ostatní
 

     Chceme znát váš názor !!!
 
     Komentujte články, ať víme jestli se Vám naše tvorba líbí.  
     Welcome, Wilkomen, Bienvenida
 

Přemýšlela

18. května 2014 v 10:54 | Pumpkin |  Povídky
Přemýšlela

Seděla v zahradním křesle a přemýšlela. To křeslo nebylo ani zdaleka tak pohodlné, jak doufala, ale dnes po snídani v něm přece jenom zůstala sedět a jako by nasávala energii ze sluníčka, které už od rána slibovalo další horký letní den. Nakonec přece jenom vstala a vrátila se dovnitř. K žádnému výsledku se ani tentokrát nedobrala, a tak se rozhodla, že si půjde zaběhat. Běhání aspoň zaručuje výsledky.
Pohyb v přírodě aspoň na chvíli pomohl, a jelikož už vážně začínalo být docela horko, po návratu si šla zaplavat. Její dvě kočky se usadily na kraji bazénu a snad čekaly, až vyleze. Dnes ještě nedostaly najíst. Ještě několik dlouhých chvil si užívala osvěžující vodu, potom se po žebříku vyškrábala ven, přičemž oběma nenadšeným kočkám uštědřila nedobrovolnou spršku. O několik minut později už ale spokojeně vrněly nad plnými miskami.
Krátce před polednem usoudila, že práce už bylo dost. Zavřela notebook a zamířila do kuchyně. Čas na oběd. Rajčata, losos, rukola, možná kousek bagety. Na nic velkého zrovna neměla náladu. Svoje umělecké dílo pak snědla u malého stolku v kuchyni, načež se přesunula i se sklenicí ledové kávy k televizi. Čas na seriál.
Kolem třetí už bylo horko i v domě, a tak se rozhodla jít si zaplavat. Léto měla sice ráda, ale tyhle vysoké teploty byly úmorné. Ani si neuvědomila, že byla v bazéně tak dlouho, ale najednou slyšela na příjezdové cestě auto. Ten zvuk jí připomněl ráno. Teď už ale měla jasno, co bude dělat.
"Ahoj, táto!" mrkla na muže vystupujícího z auta, když se balila do ručníku.
"Kolikrát jsem ti říkal, že deset let není zas takovej rozdíl, abys mi říkala táto?" zamručel její přítel rozmrzele a zdálo se, že si z práce přivezl špatnou náladu. Ona se ale nenechala odradit a s nemizícím úsměvem ho objala, stále jen v plavkách a ručníku. A jemu to došlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama